اخباراصلیشهدا
موضوعات داغ

کنگره ملی شهدای تخریب‌چی در اصفهان آغاز شد

هفتمین کنگره ملی شهدای تخریب‌چی به میزبانی اصفهان شامگاه دیشب (سه شنبه) در محل آمفی تئاتر روباز پردیس هنر این شهر آغاز شد.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی سپاه صاحب الزمان(عج) عبدالحسین حیدری، رئیس مجمع تخریب‌چیان و پیشکسوتان استان اصفهان در این ارتباط گفت: این کنگره از سه شنبه دوم خرداد تا پنجشنبه چهارم خرداد با حضور خانواده‌های شهدای تخریب‌چی، پیشکسوتان دفاع مقدس و شهروندان اصفهانی، ادامه دارد.

وی با اشاره به برگزاری این کنگره توسط مجمع تخریب‌چیان و پیشکسوتان استان اصفهان و سپاه صاحب‌الزمان (عج)، ادامه داد: رونمایی از هفت جلد کتاب درباره شهدای تخریب‌چی و نام‌گذاری پل رباط به نام شهید (رسول آقا علی رؤیا، از رزمندگان گردان تخریب لشکر۱۴ امام حسین(ع) ) از برنامه‌های جانبی این کنگره خواهد بود.

حیدری با اعلام این خبر که برنامه اصلی کنگره در شامگاه پنجشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد، تصریح کرد: علیرضا زاکانی، شهردار تهران، میهمان ویژه این شب خواهد بود.

وی ادامه داد: اصفهان دارای بیشترین تعداد شهدای تخریب‌چی در کشور است و تاکنون ۵۱۱ شهید که سابقه حضور در واحد تخریب را داشتند، در این استان شناسایی شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا